پرورش اندام
تجهیزات حرفه ای
سالن بدن سازی

این مجموعه دارای دو سالن مجهز بدنسازی با تهویه ی مناسب و محیطی مطبوع برای آماده سازی اعضاء تعبیه شده است تا در كمترين زمان ممكن، به تناسب، قدرت و اندام زيبا و دلخواه خود برسند.در یکی از سالنها از بهترين دستگاه‌هاي تخصصي با تكنولوژي برتر جهت آماده سازی تیم ها و اردو ها و سایر افراد استفاده شده است.در سالن دیگر رشته ‌هاي ورزشي و گروهي، اعم از ايروبيك، يوگا، پيلاتس، TRX و… جهت استفاده اعضا و با هماهنگی قبلی میباشد.

TRX: امروزه بسياري از مردان و زنان و ورزشکاران حرفه اي، مربيان درجه يک و تمام بخشهاي ارتش دنيا از اين وسيله استفاده مي کنند. تمرينات نيروي دريايي به عنوان يکي از سخت ترين کارها از نظر فيزيکي در دنيا شناخته شده است. بعلاوه آنها هميشه بايد از نظر آمادگي جسماني در اوج باشند و به علت محدوديت جا و مکان وعدم تجهيزات کافي در روي کشتي يا زيردريايي «رندي هتريک» را به فکر انداخت تا وسيله اي طراحي کند. از اين رو وي در سال 1990 اين وسيله ورزشي را طراحي کرد و در سال 2005 به اوج خود رسيد.

کنترل و کاهش وزن

ايجاد انعطاف و تعادل در بدن

ايجاد قدرت در عضلات

فرم دهي به عضلات

کاهش سايز و ايجاد تناسب اندام

TRX - تی آر ایکس
سالن TRX

پيلاتس: تاريخچه پيلاتس، نوعي سيستم آمادگي جسماني است که در اوايل قرن بيستم توسط يوزف پيلاتس ابداع شد و در آلمان، بريتانيا و ايالات متحده آمريکا مورد توجه قرار گرفت. در سال ۲۰۰۵ ميلادي، 11،000،000 نفر در سرتاسر ايالات متحده به طور منظم به انجام تمرينات مخصوص اين رشته مشغول بودند.پيلاتس متشکل از ورزش هايي است که تمرکز روي پيشرفت انعطاف و قدرت در تمام اندام هاي بدن دارند، بدون اينکه عضلات را حجيم کند يا آنها را از بين ببرد.

بالا بردن و تقويت سيستم ايمني بدن کاهش دهنده دردهاي مهره‌اي و کمر ايجاد کشيدگي در ظاهر اندام پيشرفت انعطاف و تعادل حجيم کردن فضاي ريه و بالا بردن قابليت تنفس تقويت سيستم قلبي – عروقي بالا بردن دامنه حرکتي مفاصل و عضلات از بين بردن درصد احتمالي جراحات و آسيب پذيري

باراوسل: بوريس کنياسف بنيانگذار اين ورزش در دهه 60 ميلادي در پاريس مي باشد وي به دليل ماليات بالايي که در پاريس مجبور به پرداخت آن بود، راهي سوئيس شد و در آنجا براي ادامه فعاليت خود به عنوان مدرس باله، يک ساختمان قديمي اجاره کرد تا کلاس هاي خود را در آنجا برگزار نماید. کنياسف براي انجام تمريناتش نياز داشت يک ميله بلند بر ديوار ساختمان وصل کند، اما اين کار وي، به دليل قديمي بودن ساختمان از سوي ميراث فرهنگي سوئيس ممنوع شد. به اين ترتيب او چاره اي نداشت جز اينکه حرکات باله را به صورت نشسته و خوابيده بر روي زمين انجام دهد. باراوسل علاوه بر به دست آوردن تناسب اندام و کم کردن سايز بدن، در برخي موارد جايگزين مناسبي براي فيزيوتراپي است و بسياري از افرادي که اين ورزش را انجام داده اند پس از مدتي متوجه کاهش درد در نواحي مختلف بدن به ويژه شانه، گردن، ستون فقرات، کمر و زانوهاي خود شده اند.

يوگا: ورزشي جسمي و رواني مي باشد که در شبه قاره هند و توسط هندوها به وجود آمده‌است.واژه Yoga در اصل از واژه يوج (Yuj) در زبان سانسکريت که به معني يکپارچه سازي و يگانگي می باشد، آمده‌است. واژه يوج با واژگان يک و يگانه در فارسي خويشاوند است. برخي نيز باور دارند که Yoga از واژه پارسي يوغ گرفته شده‌است.يوگا فوايد و ويژگيهاي گسترده‌اي دارد. توجه کنيد که اگر اين ورزش به طور مرتب و از سنين پايين (کودکي) شروع و پيگيري شود فوايد آن چند برابر مي شود.

  • تقويت در دقت و تمرکز
  • تقويت تفکر و روشن بيني و اميدواري
  • تقويت قدرت تخيل و خلاقيت
  • تقويت اعتماد به نفس و مثبت گرايي
  • تقويت قابليت هماهنگي ذهني با فيزيک بدن (کنترل بهتر بدني)
  • تقويت اعتقاد (اعتقاد به خالق هستي با برانگيختن قدرت انديشه و آرامش)
سالن TRX